דפנה יקרה מאוד,

כבר עברו קצת יותר משלושה חודשים מאז הלידה וזה נראה כאילו עברו כבר שנים. החששות שהיו לפני הלידה התחלפו כעת בהחלפת טיטולים, טיפול בתינוק חדש והאכלות סביב השעון. בין לבין אני מנסה לחזור שוב לחוויה המדהימה שעברנו, שלך יש חלק גדול בה.

רציתי להודות לך מכל הלב על מה שהיית בשבילנו בחוויה המדהימה שעברנו.

זה התחיל עם דימום וטלפון לחוץ אליך ותוך שעה כבר נפגשנו יחד בבלינסון. מהרגע שהגעת החששות קצת פחתו בזכות הרוגע, השלווה והמילים המעודדות שלך.

כל החלק הראשון של הלידה לא נחת לרגע, כל הזמן היינו בתנועה. לימדת אותי תנועות שונות ומגוונות איך להתמודד עם הצירים גם תוך כדי ישיבה על הכדור פיזיו.

תוך כדי הצירים נגעת לי במקומות הכואבים בגב והדבר הקל עלי מאוד, נשמנו יחד ועשינו קולות נמוכים שכמעט כל הבית חולים שמע אבל לי הם מאוד מאוד עזרו והקלו בהתמודדות עם הצירים. בכל הלידה הרגשתי שאת איתי תומכת ועוזרת לי בצורה הטובה והמתאימה לי ביותר באותם רגעים.

נכנסתי לחדר לידה והנוכחות שלך פשוט השרתה עלי סוג של רוגע וביטחון. הרגשתי שאני לא "ממש" זקוקה למיילדת כי יש לי אותך. נתת לי הסברים ודרבנת אותי להמשיך וללדת בלידה טבעית למרות שכמעט נשברתי ולא יכולתי לסבול יותר את הכאבים. בסופו של דבר לאחר כשעתיים בחדר לידה הגיח ב"ה לעולם הנסיך הבכור שלנו שהפך אותנו להורים בפעם הראשונה.

אין מילים בפינו להודות לך על כל הסיוע, התמיכה הליווי והעזרה לפני הלידה, בלידה עצמה וגם אחריה.

אנחנו מאחלים לך הרבה כוחות לעזור ולסייע עוד שנים רבות בהולדת תינוקות לעמ"י. שתמיד תמשיכי להיות כזאת נמרצת חייכנית ומלאת שמחת חיים.

מודים ומעריכים אותך מאוד,

רני, שגית ויהונתן צדוק
20/8/2010