כמדריכת הכנה ללידה אני מאמינה כי זכותו של כל זוג לקבל את כל המידע שנחוץ להם על מנת להגשים את חלום הלידה שלהם באשר הוא וכן לדעת כיצד הם יכולים להתכונן להפיכתם לאמא ואבא. בנוסף, אני מאמינה כי עצם רכישת הידע מפחיתה את החששות, אי הוודאות והמתחים שעשויים ללוות את ההריון.

בניגוד למקובל לחשוב, קורס ההכנה ללידה איננו כזה שרק יושבים בו ומתרגלים נשימות כל הזמן... כפי שנלמד, נשימות הן חלק חשוב ובלתי נפרד מחוויית ההריון והלידה אך בקורס נלמד גם נושאים רבים אחרים הקשורים בלידה עצמה, וגם במה שקורה לאחריה. בקורסים שאני מעבירה תקבלו את המידע העדכני ביותר הרלוונטי עבור כל סוגי הלידות, נשבור מיתוסים, נתרגל באופן מעשי כלים שונים להתמודדות עם צירים ותוכלו לשאול ולשתף בכל מה שתרצו. הקורס מהווה גם הכנה רגשית לקראת הלידה וההורות.

למה כדאי לעשות קורס דווקא אצלי?

כי אני זמינה לכם גם מעבר לשעות הקורס, אפילו אחרי שהוא מסתיים לשאלות, התייעצויות וכל דבר אחר שתרצו - כך שאתם מקבלים ליווי רציף ומענה לכל פנייה שלכם במהלך ההיריון, הלידה ואחריה.כי נשוחח על כל הפחדים והחששות לקראת הלידה וההורות ונראה כיצד ניתן להתמודד איתם ולא להתעלם מהם.כי זו חוויה זוגית. הקורס נועד עבור בן הזוג לא פחות מאשר האשה, מקנה ידע, נותן כלים וגם תורם לבניית הציפיות במערכת הזוגית לקראת הלידה ואחריה.מעבר לכך אני אתן לכם את חוברת הקורס שלי, חוברת מלאה ומפורטת בה כל מה שדיברנו עליו.

ניתן לקיים קורס קבוצתי או פרטני:

קורס פרטני

הקורס הפרטני ("אחת על שניים") בנוי מ-3 מפגשים בני שלוש שעות המתקיימים בבית שלכם, בשעות ובימים הנוחים לכם. מומלץ לסיים את הקורס עד שבוע 36.למי מתאים הקורס הפרטני?

  • למי שמתקשה להתחייב למספר מפגשים רב ביום ושעה קבועים ומעדיף גמישות
  • למי שמעדיף קורס באווירה אינטימית ומאפשרת יותר
  • למי שמעוניין בקורס הכנה לניתוח קיסרי או VBAC
  • להורים לעתיד לתאומים המעוניינים בקורס הפונה ספציפית לצרכיהם

קורס קבוצתי 

הקורס הקבוצתי בנוי מ-4 מפגשים שבועיים בני שעתיים וחצי- שלוש כל אחד הנערכים בשעות הערב בקבוצות קטנות באווירה אינטימית וביתית. פרטים על הקורס הקבוצתי הקרוב אפשרות נוספת: במידה וישנה התארגנות קבוצתית של זוגות מאזור המרכז ניתן גם לערוך את הקורס אצל אחד מבתי הזוגות המשתתפים (אני מגיעה אליכם).

מתי נרשמים?

קורס הכנה קבוצתי מומלץ להתחיל בין השבועות 28-32, כשמומלץ להירשם בהקדם – כבר בסביבות שבוע 22. להרשמה ופרטים נוספים

** לנרשמים לקורס ההכנה ללידה שלי (קבוצתי או פרטני) תינתן הנחה בקבוצת אימהות ותינוקות!

מחירי הקורסים:

קורס הכנה ללידה פרטני: 1200 ש"ח
קורס הכנה ללידה פרטני מקוצר* (2 מפגשים בלבד 3 שעות כל מפגש): 800 ש"ח
קורס בן מפגש אחד** (3 שעות): 400 ש"ח
קורס הכנה ללידה קבוצתי: 800 ש"חשימו לב: זוגות רבים מקבלים החזרים מהביטוחים השונים* הקורס המקוצר נועד למי שיודע מראש כי איננו מעוניין בתוכן מסויים, למשל אישה העומדת לפני לידה קיסרית ואין לה צורך בכל נושא התמודדות עם צירים, אפידורל וכדומה ומעוניינת בהכנה ספציפית לקיסרי ושאר התכנים לקראת לידה ראשונה כמו גם מי שעומדת לקראת לידת בית ואין לה צורך בכל נושא האפידורל וכו'** מפגש בודד של הכנה ללידה מיועד עבור מי שילדה בעבר ורוצה רענון לקראת לידה חוזרת ו/או הכנה של התא המשפחתי לקראת ילד נוסף במשפחה, עיבוד חווית לידה קודמת וכדומה.

תכני הקורס:

אנטומיה ופיזיולוגיה של ההיריון, שלבי הלידה הפיזיולוגית, הכנה רגשית ללידה, הכנת הפרינאום ללידה, מתי יוצאים לביה"ח, משככי כאבים, לידה מכשירנית, התנהלות בביה"ח, תיאום ציפיות, התערבויות בלידה, דרכי התמודדות עם צירים (נשימות, תנוחות, רפלקסולוגיה, שיאצו ועוד),אפידורל בלידה,תפקיד המלווה בלידה, זוגיות בהיריון, לידה ולאחריה, רשימות לחדר לידה,תוכנית לידה, טיפול בתינוק, משכב לידה, הכנה להנקה ועוד דברים רבים!