דפנה,

הקבוצה נפגשה בכל יום שני בבוקר והוגדרה מראש לאימהות לילדים שניים/ שלישיים. בדיעבד ההגדרה הזו הייתה מאד חשובה ורלוונטית כיוון שבאמת לרוב נושאי השיחה נסבו סביב ההתמודדות עם הילדים הנוספים. החוויה בקבוצה הייתה מאד נעימה. היא הפכה להיות הבילוי השבועי שלי...יום בו אני לא מתעסקת עם עבודות הבית ויש לי זמן איכות לעצמי וזמן איכות עם התינוקת.

קודם כל דפנה דואגת למלא את הרעב הרגשי להזנה ולחוויה שמישהו ידאג לצרכים שלך על ידי פינוקים קולינאריים ובהמשך  על ידי ההתעניינות האמיתית שלה בשלומי ובשלום התינוקת והמשפחה כולה. לכל מפגש היה נושא אשר דפנה יידעה אותנו מראש לגביו. הנושאים התאימו מאד לנושאים שמעסיקים אותי בימים אלו בתקופה שלאחר הלידה.

הקבוצה הייתה קטנה ואינטימית, עובדה שאפשרה לכל אחת את המקום שלה לדבר ולשתף. דפנה יוצרת אווירה מאד נעימה ובטוחה בקבוצה, דואגת לשכל אחת יהיה את הזמן לדבר וכמובן לא מחייבת לדבר את מי שמתאים לה באותו הרגע לחשוב או פשוט להיות עם התינוק. לבסוף מוסיפה דפנה מהניסיון שלה כאם וכאשת מקצוע וכן גם ידע תיאורטי אשר מעשיר ועושה קצת סדר... המפגש הנשי הזה מאד מחזק, מלמד ומהנה.

בתום שבעה מפגשים החלטנו כל חברות הקבוצה פה אחד להמשיך לעוד סידרת מפגשים וזו הייתה החלטה מצוינת. נהניתי מאד וממליצה לכל אחת לנסות ולהשתתף בטוחה שאפשר לצאת רק מורווחת!

עינת דרומי
29/12/2013