יש לכם קושי מסוים עם ילדיכם? מרגישים שקבוצה איננה המענה הנכון עבורכם? רוצים מסגרת אשר תתן מענה מדויק לצרכים  האישיים שלכם?

מוזמנים להדרכה פרטנית!

בהדרכה פרטנית נשב יחד וראשית נמפה את הקושי, את המקום בו אתם חשים שיש בעיה מסוימת. לאחר מכן נבין מה גורם לילד להתנהג כפי שהוא מתנהג וכיצד אתם חשים בקשר לכך. נבחן דרכים שונות על מנת להגיע אל היעד הרצוי לכם תוך בחינת אפשרויות מגוונות ומתן כלים מעשיים על מנת להגיע למקום הנכון עבורכם.

לחצו כאן לקביעת פגישה

האם שני ההורים צריכים להגיע אל ההדרכה הפרטנית? פוסט 1

אני ממליצה מאוד ששני ההורים יגיעו יחד אל ההדרכה, באופן זה מתאפשרת עבודה מעמיקה מצד שני בני הזוג בתחום אותו רוצים לשנות. עם זאת, במידה וזה לא מתאפשר בהחלט ניתן לעשות עבודה משמעותית ולהגיע ליעדים רק עם הורה אחד.

כמה פגישות צריך?

מדובר בתהליך קצר טווח. עם זאת כמובן אני לא יכולה לומר לכם מראש כמה פגישות צריך, אך מדובר בתהליך בן 2-6 פגישות.

מה הגישה שלי? באיזו גישה אני עובדת?

כבוגרת סמינר הקיבוצים  אני משלבת כמה גישות ובעבודתי עם הורים אני מסייעת להורה לשפר את רמת המודעות ההורית שלו ולהבין מדוע מתנהג בצורה מסוימת, מה קורה לו במצבים מסוימים ואיזה שינוי היה רוצה. במקביל, יחד נבין את עולמו של הילד ומה הסיבות שהביאו אותו להתנהג בצורה כזו או אחרת. תפיסתי היא של המשפחה כמערכת - כלומר כל מה שעושה מישהו במשפחה - אמא, אבא, ילד - משפיע על המשפחה כולה ומכאן שהפתרון הוא מערכתי בהתאם. בפגישות אני נותנת עקרונות וידע לעבודה בבית לפי גיל הילד והסגנון ההורי והמלצות מגובשות לפעולה.

האם אני ממליצה לכולם אותו דבר?

אמנם יש עקרונות מנחים בכל התחומים, אך כל משפחה היא אחרת ולכל משפחה ילדים אחרים. מכאן, שלצד העקרונות, המלצה שתהיה מצוינת עבור משפחה אחת יכולה מאוד לא להתאים למשפחה אחרת ולא להביא לתוצאות הרצויות מאחר שאיננה "תפורה" בדיוק למידותיה של אותה משפחה. אני מאמינה כי על מנת להתאים פתרון ודרך פעולה למשפחה מסוימת עלי ראשית להכיר אותה היטב ורק אז אוכל לדעת מה יכול להתאים לה.

הדרכות פרטניות מתקיימות בבית המשפחה (באזור השפלה) בתאום מראש ללא נוכחות הילד. עלות: 220 ש"ח לפגישה.

לחצו כאן לקביעת פגישה